ماه رمضان بود، حدود ساعت 2 بعد از ظهر در میدان دربند برای سعود به قله توچال جمع شدیم، اولین باری بود که برای خوردن آلوچه و … به دربند نرفته بودم. با زبان روزه شروع کردیم، جایتان خالی افطار آن روز در جانپناه شیرپلا و سحری در جانپناه امیری ( سنگ سیاه ) در مسیر برگشت، جزء خاطرات فراموش نشدنی زندگیم قرار گرفت و با دوستانی آشنا شدم که با راهنمایی ها و رهنمودهای دوستانه خود مرا تا به اینجا به همراه خود کشیدند تا امروز در کنار هم بتوانیم اولین وب سایت خبری رشته کوهنوردی ایران را راه اندازی کنیم.
بی شک راهی را که امروز شروع کردم راحت تر از راهی نیست که در آن روز ماه مبارک رمضان با آنها شروع کردم ولی به یقین در کنار آنها خواهم توانست مشکلات و موانع را همچون گذشته پشت سر گذاشته و از تجربیاتشان نهایت استفاده را نمایم.

وب سایت کوهنورد . آی آر از ابتدای سال 1391 قدم در مسیر سعود به قله ” اطلاع رسانی در رشته ورزش های کوهستانی “، گذاشته و امید دارد تا بتواند اطلاعاتی را هر چند کم اما با کیفیت در اختیار تمامی عزیزانی که در رشته ورزش های کوهستانی ( کوهنوردی، سنگ نوردی، یخ نوردی، طبیعت گردی و … ) فعالیت دارند قرار دهد.

وبسایت کوهنورد . آی آر جهت ارائه مطالب جدید و جذاب تر علاقه مند است با دوستانی که توانایی هایی در زمینه  اخبار و اطلاعات ورزش های کوهستانی و یا توانایی ترجمه  متون انگلیسی  را دارند اعلام  همکاری می کند .

امید است تا در کنار یکدیگر مجموعه ای  قوی از  اطلاعات و اخبار در اختیار بازدید کنندگان فارسی زبان قرار دهیم.

برای ارتباط با ما با  پست الکترونیک Info@kohnavard.ir تماس حاصل نمایید. توجه داشته باشید در قسمت موضوع حتما کلمه همکاری را به صورت فارسی ذکر فرمایید.

امید است با نظرات، راهنمایی ها و انتقادات خود ما را در راستای تلاشمان یاری نمایید.

با تقدیم احترام

کوهنورد . آی آر